środa, 12 sierpnia 2015

Warsztaty "Brain Food-jedzenie dla mózgu w pracy"

11 serpnia we wtorek odbyły się pierwsze moje warsztaty w Berlinie :) Jeszcze będac w Polsce prowadziłam systematycznie "dietetyczne warsztaty" teoretyczne i też kulinarne. Postanowiłam, że i od tego roku chciałabym zacząć prowadzić takie spotkania też w Berlinie z Polakami. Warsztaty odbyły się w poradni dietetycznej KD-Ernährungskonzepte (w dosłownym tłumaczeniu: koncepcja odżywiania), z którą od niedawna rozpoczęłam swoją współpracę. Tak się złożyło, że nasza grupa była w 100% kobieca, mam nadzieję, że następnym razem i męskie grono nas wesprze :)
Tematem warsztaów było :"Brain Food-jedzenie dla mózgu w pracy".
Główne zagadnienia jakie omawialiśmy to:
- jak zbudowany jest mózg
- z jakich składników pokarmowych mózg czerpie energię, aby prawdłowo funkcjonować
- jakie produkty powinny się znaleźć na co dzień w naszej diecie, abyśmy moli poprawić pracę naszego mózgu
- jakie posiłki zabierać do pracy, a jakich unikać
Nie zabrakło też na spotkaniu zdrowych, dietetycznych przekąsek, jak np. Kuleczki owsiane mojego autorstwa, przepis już Wam znany znajdziecie tutaj
Śledźcie mojego fanpage na FB i jeśli jesteście z Berlina lub okolic, to mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na kolejnych warsztatach.

  


Dziękuję Wam Kchane za przybycie :*


2 komentarze :

Gall pisze...

A wszystko to znajdziecie w sklepie ze zdrową żywnością: http://www.cosdlazdrowia.pl

Akcesoria Sportowe pisze...

Wygląda fajnie :) aż żałuję, że mnie tam nie było ;) Będą jeszcze w najbliższym czasie takie warsztaty? Choć na co dzień trenuję badmintona , chętnie poznałabym więcej informacji na temat zdrowego żywienia :)

Prześlij komentarz