O mnie     
 
Nazywam się Dorota Mazurkiewicz i jestem dietetykiem klinicznym, trenerem personalnym i instruktorką Indoor Cycling :)      Studia dietetyki ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Licencje trenerskie zdobyłam w Team ICG® (instruktor spinning) 
i Trener Personalny w Holmes Academy.


     Od 2013 roku mieszkam w jednym z najbardziej zwariowanych miast Europy czyli Berlinie. Wszystko jest tutaj BIO, czyli jak to mówią Niemcy: "Biiijo" ;) ...tak, tak...i ja już się dogaduję po niemiecku, chociaż w życiu bym nie pomyślała, że tutaj będę mieszkać :)       Dlaczego piszę ten blog? Ponieważ chciałabym Ci pokazać, że zdrowo, smacznie możemy jeść codziennie i do tego dużo się ruszać. Jak to mówią: "bycie fit to nie kara, to stan umysłu i styl życia" :)   


       Zapraszam do czytania, próbowania moich przepisów i komentowania pod postami.

Pozdrawiam :)

2 komentarze :

Paula Woźniak pisze...

Witam!
Bardzo podoba mi się Twój blog, przeczytałam większość Twoich artykułów :)
Bardzo proszę o artykuł na temat indeksu i ładunku glikemicznego oraz przykładowe posiłki dla osób które powinny stosować się do niskiego IG bez produktów mlecznych i glutenu z pszenicy,żyta,jęczmienia i orkiszu.
Mam stan podcukrzycowy oraz alregie na gluten i laktozę i gubię się już w tych wszystkich dietach i przepisach co wolno, w jakiej ilości i kiedy.

Dorota Mazurkiewicz pisze...

Witam, dziękuję za miły komentarz, to na prawdę dla mnie najlepsza motywacja :) co do posta na temat IG i ładunku glikemicznego, obiecuję, ze postaram się coś napisać, jeśli tylko czas na to pozwoli. Niestety ostatnio z czasem troche kiepsko, dlatego nie wrzucam tak czesto nowych postów :)
Pozdrawiam

Prześlij komentarz